

13 483 ₴
Велотренажер Ecofit E-83700 — це тренажер, призначений для домашніх тренувань. Він допоможе вам покращити самопочуття, зміцнити м'язи та спалити жирові відкладення. Велотренажер обладнаний системою маховика вагою 8 кг, вбудованим комп'ютером із підставкою для планшета або смартфона та сенсорними датчиками пульсу. Велотренажер має сучасний і компактний дизайн, дає велотренажеру вписатися в будь-який фітнес-куточок або домашній спортзал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Користувальницькі характеристики | |
| d обертання педалей | 38 см |
| Вага виробу | 32/38,5 кг |
| Вага користувача | 130 кг |
| Висота сидіння | 70-97 см |
| Габарити ДхШхВ, см | 110х50х157 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Вимірювання пульсу | Да |
| Кількість рівнів навантаження | 8 |
| Регулювання навантаження | ручна |
| Тип обладнання | магнітний |
| Паковання | 105х30х60 см |