

7 600 ₴
Велотренажер магнітний EcoFit E-61500 — це версія стаціонарного велотренажера, призначена для тренування вдома. Він надає необмежений доступ до тренуванням, тому ви можете тренуватися в будь-який час, що позитивно вплине на ваш стан і допоможе спалити зайві кілограми. У цій моделі використовується магнітна система опору. Механізм працює тихо, плавно, без перерв. Для роботи тренажер не вимагає під'єднання до електромережі.
Велотренажер має щодо невеликихе габарити и не займає багато місця. Регулярно займаючись на такому велотренажере, ви підтримуватимете чудову фізичну форму, зміцнюватимете здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | магнітний |
| Кількість рівнів навантаження | 8 рівнів |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Паковання | 76х25х56 см |
| Габарити ДхШхВ, см | 86х49х127 см |
| Вага виробу | 20,5/23 кг |
| Регулювання навантаження | ручна |
| d обертання педалей | 34 см |
| Вимірювання пульсу | Да |
| Вага користувача | 100 кг |
| Висота сидіння | 72-92 см |