

13 871 ₴
Велотренажер горизонтальний EcoFit E-439R
Велотренажер EcoFit E-439R – це ідеальний вибір для домашніх тренувань! Завдяки горизонтальній посадці і зручному сидінню з високою спинкою, він забезпечує максимальний комфорт і ефективність тренувань, не поступаючись вертикальним велосипедам.
Основні переваги:
Технічні характеристики:
EcoFit E-439R – це надійний і зручний тренажер для зміцнення серцево-судинної та дихальної системи, покращення загального самопочуття. Завдяки своєму ергономічному дизайну він підходить для людей різного віку і рівня фізичної підготовки. Ідеальний для квартир та домашніх спортзалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість рівнів навантаження | 8 |
| Вага маховика | 7 кг |
| Паковання | 90 х 38 х 65 см |
| Габарити ДхШхВ, см | 129х68х99 см |
| Вага виробу | 33/38 кг |
| Регулювання навантаження | Ручна |
| Вимірювання пульсу | Да |