
322 500 ₴
Команда інженерів пішла буквально вабанк, випустивши на ринок нову модель Macina Master. Цей електровелосипед продуманий до дрібниць і доведений до досконалості, завдяки чому може тішити своєю роботою навіть найвимогливіших райдерів.
Хід вилки становить 180 мм, а підвіски 170 мм, що відразу дає зрозуміти — байк призначений для складних трейлових і ендуро трас. Серцем кожної моделі слугує карбонова рама із заднім трикутником SLL (Straight Line Link). Перевірена геометрія рами була збережена та залишилася такою ж комфортною, попри те, що всередину рами інтегрована нова система привода Bosch Performance CX 4 покоління, що працює від надзвичайно витривалої батареї Bosch Power Tube 750 Вт*Год. Молодша модель працює від того ж акумулятора, але з меншою ємністю 625 Вт*Год. Виймати та вставляти акумулятор стало простіше, адже тепер у рамі передбачене верхнє завантаження батареї PTTL.
За зображення інформації та керування системою відповідає дисплей Kiox 300, який, крім основної функції, взаємодіє і з вашим смартфоном. Щоб під'єднати його до смартфона, попередньо завантажте програму Ebike Flow App з Google Play або App Store.
Завершують загальну картину високоякісні колеса DiMMiX. Добір коліс був здійснений за принципом Mullet Setup, що передбачає переднє 29-дюймове колесо, а заднє 27.5" з плюсовою кришкою. Переднє колесо дає змогу перекочувати перешкоди, а заднє забезпечує достатню маневровість велосипедиста без втрати зчеплення з дорогою.
| Рама | Macina Prowler Dimmix Perf. Carbon SLL-LTE 170mm UDH; PT750 Bosch Gen.4 / M-2236 |
| Кермова колонка | Acros AICR internal 1.1/8>1.5" angle limit |
| Колір | Червоний |
| Амортизатор | FOX Float X Performance 2-Pos 250x7 |
| Вилка | RockShox Domain RC 29" 180mm 15x110 taper |
| Система шатунів | KTM TRAIL ISIS 160 mm Q16/ |
| Гальма | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Ротор | Shimano RT64 CL 203 / 180 |
| Перемикач задній | |
| Ручки перемикання | Shimano Deore XT M8100-12 |
| Касета | Shimano Deore M6100-12 / 10-51 |
| Цепь | Shimano M6100-12 |
| Покришка передня | Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra/EXO/TR 63-622 |
| Покришка задня | Maxxis Minion DHR II 3C-MaxxTerra/EXO/TR 70-584 |
| Кермо | KTM Team Trail 35 rizer 25 800 mm |
| Грипси | Ergon GA20 |
| Винос | KTM Team 2 Trail 35 |
| Сідло | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Підсідельний штир | KTM Comp 2 dropper internal |
| Педалі | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Переднє колесо | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 110-15TA / Ambrosio E30 Trail 32H 622x30TC / DT Champion 2.0 black |
| Заднє колесо | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 148-12TA / Ambrosio E35 Trail 32H 584x35TC / DT Alpine II 2.34 black |
| Двигун | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 smart system - 25 km/h, 85 Nm |
| Дисплей | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| Батарея | Bosch PowerTUBE 750 Wh hor. smart system |
| Зарядний пристрій | Bosch STANDARD Charger 4A smart system |
| Система приводу | BOSCH PT-CX7R4 |
| Вага | 25,8 кг |
| Максимальне навантаження | 145 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KTM |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |