

10 379 ₴
EcoFit E-611 — це ідеальне рішення для домашніх тренувань, спрямованих на зміцнення серцево-судинної системи, спалювання калорій і підтримання чудової фізичної форми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Призначення | Домашнє |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Тип | Вертикальний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | магнітний |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Паковання | 85х28х63 см |
| Вага виробу | 25/28 кг |
| d обертання педалей | 30 см |
| Вага користувача | 120 кг |