



23 500 ₴
• Потужність двигуна: 2 л.с.
• Швидкість руху полотна: 1.0-18 км/год
• Бігова поверхня (довжина, ширина): 130х48 см.
• Кут автоматичної зміни нахилу полотна 0~15%
• Ключ аварійної зупинки.
• Сенсорні датчики вимірювання пульсу на ручках.
• Ручна система складання.
• Транспортувальні колеса
• Функції: нахил, швидкість, дистанція, калорії, час, пульс.
• Габарити (довжина, ширина, висота):167х79х135 см.
• Вага тренажера: (нетто/брутто): 54/65
• Максимальна вага користувача: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 130 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Дистанція, Програма Quick Start, Програма Body Fat, Швидкість |
| Ширина полотна | 48 см |