









4 043 ₴
Самокат Razzo — це більше керма та двох коліс, з'єднаних платформою. Його можливості, сучасний дизайн і якість виготовлення задовольнять різноманітні очікування молодих і старших користувачів. Ідеально підходить як спортивний інвентар або стильний міський засіб пересування на короткі відстані.
Регулярна їзда на самокаті допоможе спалити непотрібні калорії на 30% швидше, ніж їзда на велосипеді. Поліпшиться ваш стан, почуття рівноваги та координація рухів. Зміцняться м'язи ніг, рук і спини. Легкий транспортний засіб — ідеальне рішення для людей, які багато подорожують громадським транспортом — він дасть змогу долати відстань до зупинки втричі швидше, ніж пішки.
Чому варто вибрати самокат Razzo?
ВАЖЛИВІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAZZO |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рульової стійки | 96 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма, Ручне гальмо |
| Малюнки і написи | З написами |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 3.8 кг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Термін придатності | не обмежений |