






1 272 ₴
Балансувальна платформа PowerPlay – це універсальний тренажер, який допоможе зміцнити м’язи всього тіла, розвинути координацію, гнучкість і витривалість. Вона робить звичайні тренування ефективнішими та додає їм нових відчуттів. Регулярні заняття з балансбордом сприяють не лише підвищенню спортивних результатів, а й зменшують ризик травм у повсякденному житті.
Тренажер виготовлений із комбінації якісної деревини та міцного ABS-пластику. Платформа діаметром 39,5 см має нековзку поверхню, що забезпечує безпечні тренування, навіть під час інтенсивних вправ. Витримує навантаження до 120 кг, що робить її придатною для широкого кола користувачів – від новачків до професійних спортсменів.
Балансувальна платформа PowerPlay також ефективно використовується під час реабілітації, допомагає відновити функції опорно-рухового апарату та навчитися краще контролювати своє тіло.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlay |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 8 см |
| Длина | 40 см |
| Диаметр | 40 см |
| Цвет | Черный |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Диск балансировочный |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 40 см |