









6 436 ₴
Скутер Razzo з чорними дисковими гальмами
Самокат Razzo ідеально підходить як спортивний інвентар для відпрацювання ефективних трюків або як екологічний і стильний засіб спілкування на короткі відстані.
Безпечну, комфортну їзду забезпечують дискове гальмо, подвійна амортизація коліс і широка неслизька платформа. Завдяки високій якості виготовлення та використовуваним компонентам, скутер Razzo може безвідмовно використовуватися протягом багатьох років.
Це універсальна модель, яка виправдає очікування різних груп користувачів. Триступеневе регулювання керма по висоті та максимальне навантаження 100 кг дозволять адаптувати транспортний засіб під потреби дітей похилого віку, підлітків і навіть дорослих.
Чорна матова рамка з яскравим акцентом у вигляді кришки демпфера сподобається користувачам обох статей. Додатковою стилістичною родзинкою є динамічна графіка, що прикрашає платформу скутера.
Скутер Razzo - найважливіші функціональні особливості:
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RAZZO |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота рулевой стойки | 106.5 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Цельная |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ручной тормоз, Амортизатор |
| Рисунки и надписи | Графити |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
| Цвет | Белый |
| Вес | 6.8 кг |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Срок годности | не обмежений |