







3 825 ₴
Самокат Razzo HST1-100 мм ABEC-9 Pro
Трюковий самокат Razzo виготовлений з алюмінію та сталі. Алюмінієва платформа та сталеве кермо та якісні колеса з підшипниками. Завдяки цьому він витримає інтенсивні перевантаження, що виникають під час різних видів акробатики та динамічної їзди по різних поверхнях.
Як і належить високопродуктивній техніці, кількість елементів, які можуть зламати або зайво збільшити вагу скутера, було зведено до мінімуму. Отже, немає регульованого керма або механізму складання, які часто послаблюють жорсткість і міцність конструкції.
Якість, надійність і мінімалізм - ось ключові слова, які характеризують продуктивний скутер Razzo.
Крім відмінних технічних характеристик, це обладнання порадує й естетів. Сучасно і стильно виглядає контрастне поєднання рами з ручками, вилки й ободів коліс. Так само як і посадкова площинка, прикрашена кольоровою геометричною графікою.
Найважливіші характеристики:
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RAZZO |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота рулевой стойки | 82 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 100 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Цельная |
| Материал рамы | Алюминий |
| Рисунки и надписи | С надписями |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
| Цвет | Черный |
| Вес | 3.6 кг |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Срок годности | не обмежений |